Aan het woord

22 maart 2021Nieuws

Ik? Ik heb 1 van de leukste banen ter wereld…

Het gevoel van betekenisvol te zijn is in het vrijwilligerswerk een van de belangrijkste drijfveren en wat is er mooier dan met dat gegeven te mogen werken.

Het is een voorrecht om te mogen werken met een mensen die zich vrijwillig verbinden aan het UMCG. Mensen die zich uit persoonlijke motieven inzetten voor een ander en dat met heel veel passie , plezier en kunde doen.
Ik vind het ook een voorrecht om samen met mijn enthousiaste team en ons bestuur zorg te dragen voor een goed vrijwilligersbeleid en een plezierige en motiverende werkomgeving te creeren.
Een omgeving waarin ook onze vrijwilligers zich gehoord en serieus genomen voelen.

Het is een dagelijkse uitdaging om de behoeften van de vrijwilligers aan te laten sluiten bij de vraag vanuit het UMCG en andersom. Maar door vrijwilligers mee te nemen in het ontwikkelen van dit beleid ontstaat een boeiende werkomgeving voor alle partijen.
Samen met bijna 400 vrijwilligers ondersteunen wij dit prachtige ziekenhuis in Groningen met NET DAT BEETJE MEER en daar ben ik ontzettend trots op!